GearMAX


Portföy Description

Şanzıman ve Diferansiyel Yağı
Aşırı basınç katığı içermeyen, normal şartlarda çalışan her türlü otomotiv ve sanayi tipi dişli kutularında, kamyonlarda, otobüslerde ve inşaat ekipmanlarında kullanılan dişli yağlarıdır.Üstün bir yağlama sağlar.

Sağlık, Emniyet ve Çevre Bilgileri Yağlar amacına uygun olarak ve doğru şekilde kullanıldığı, gerekli temizlik ve güvenlik önlemleri alındığı sürece, insan sağlığına zarar vermez. Kullanılmış yağ ile uzun süreli temastan kaçınınız. Temastan sonra cildi bol su ve sabunla yıkayınız. Kullanılmış yağları toprağa, suya, çöpe ve kanalizasyon bağlantılarına dökmeyiniz. Kullanılmış yağları temiz, sağlam ve ağzı sıkı şekilde kapatılmış bir kap içinde en yakın atık yağ toplama noktasına teslim ediniz.
ARS MAX GEAR OIL

Transmission and Differential Oil These are gear lubricants not containing extreme pressure agents and applicable for all gear boxes used in all kinds of automobile, industry type gear differentials, in trucks, buses and construction equipment working under normal conditions.Ensures perfect lubrication. Health, Safety and Environmental Information This oil as intended and correctly used, as long as the necessary cleaning and security measures taken does not harm human health.Avoid prolonged contact used oil with the skin. Wash the skin throughly to remove any residue oil. Do not pour down used oil to soil, water, garbage and sewerage connections. Take your used oil in a sealed container to the  earest waste oil collection centre.