4-T


Portföy Description

Aşınma ve korozyona karşı mükemmel koruma ve uzun motor ömrü sağlayan, dört zamanlı motosiklet yağıdır. API SL, JASO MA performansı gerektiren hava veya su soğutmalı, dört zamanlı motosiklet ve scooter motorlarda güvenle kullanılır. Her türlü sıcaklık değişimlerinde etkili yağlama sağlar.

Four stroke motorcycle oil, provides extra excellent protection against wear and corrosion and long engine life, ensureS effective lubrication in every temperatures useable safely.
Dikkat

Kullanılmış yağ ile uzun süreli temastan kaçınınız.Temastan sonra cildi bol su ve sabunla yıkayınız. Kullanılmış yağları toprağa, suya, çöpe ve kanalizasyona dökmeyiniz. Boş ambalajları içme suyu kabı olarak kullanmayınız.Kullanılmış yağları emniyetle kapalı kaplarda atık yağ toplama merkezlerine teslim ediniz.
VVarning

Avoid prolonged contact with used oil.Wash skin thoroughly to remove any residue oil.Do not pour used oil into soil, vvater, garbage and sevverage.Take used oil in a sealed Container to nearest vvaste oil collection centre. Do not use empty oil containers to store drinking vvater.