15W40


Portföy Description

Yüksek kaliteli mineral yağ ve özel katkı maddelerinin harmanlanması ile üretilen, üstün performanslı, dört mevsim benzinli LPG ve dizel motorlarda kullanılan tam mineral motor yağıdır. Aşınma ve korozyonu önler, üstün motor koruması sağlar. Yüksek sıcaklıklara mükemmel dayanıklılık gösterir. Özel deterjan ve dispersan katıklar yardımı ile motoru temizler.

High performance multi-grade motor oil which is used in the gasoline, LPG and diesel motors during four seasons, produced by blending the high quality mineral oils with the exclusive additives. İt is also suitable for use in gasoline and diesel engines of light/medium duty vehicles that are vvorked long-distance transport.

Dikkat

Kullanılmış yağ ile uzun süreli temastan kaçınınız.Temastan sonra cildi bol su ve sabunla yıkayınız. Kullanılmış yağları toprağa, suya, çöpe ve kanalizasyona dökmeyiniz. Boş ambalajları içme suyu kabı olarak kullanmayınız.Kullanılmış yağları emniyetle kapalı kaplarda atık yağ toplama merkezlerine teslim ediniz.

VVarning

Avoid prolonged contact with used oil.VVash skin thoroughly to remove any residue oil.Do not pour used oil into soil, vvater, garbage and sevverage.Take used oil in a sealed Container to nearest vvaste oil collection centre. Do not use empty oil containers to store drinking vvater.