10W40


Portföy Description

Özellikle yeni nesil, yüksek performans ve düşük emisyon motorlar içeren binek araçların gerekliliklerini karşılayan yüksek performanslı Benzinli, LPG ve Dizel motor yağdır. Ürün, yüksek sıcaklıkta viskozite koruma, düşük sıcaklık akışkanlığı, uçuculuk kontrolü ve yakıt ekonomisi sağlayan İleri teknoloji mineral ve sentetik baz yağların özel katıklar ile harmanlanmasıyla üretilmiştir.

The high performance multi-grade engine oil, meets the requirements of passenger vehicles especially including new generation, high performance and low emissions engines.This product is produced by blending with mineral and synthetic base oils with exclusive additives which provides viscosity protection at high temperatures, low temperature fluidity and fuel economy.
Dikkat

Kullanılmış yağ ile uzun süreli temastan kaçınınız.Temastan sonra cildi bol su ve sabunla yıkayınız. Kullanılmış yağları toprağa, suya, çöpe ve kanalizasyona dökmeyiniz. Boş ambalajları içme suyu kabı olarak kullanmayınız.Kul-lanılmış yağları emniyetle kapalı kaplarda atık yağ toplama merkezlerine teslim ediniz.
VVarning

Avoid prolonged contact with used oil.VVash skin thoroughly to remove any residue oil.Do not pour used oil into soil, vvater, garbage and sevverage.Take used oil in a sealed Container to nearest waste oil collection centre. Do not use empty oil containers to store drinking vvater.