ARS KİMYA’nın pazar olarak hedefi; tüm kaynakları, ileri teknolojisi, ürün ve hizmet ile kalite anlayışını ve tartışmasız müşteri memnuniyeti ilkesini geri kazanım üretim ve yatırımlarına taşıyarak, yurt içi ve yurt dışında da uluslar arası şirketler arasında hak ettiği yerini almaktır.

“ARS KİMYA MADENİ YAĞ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SEKTÖRÜNÜN EN GENÇ FİRMALARINDAN BİRİ OLMASINA RAĞMEN UZUN YILLARDIR SEKTÖRDE OLAN BİRÇOK FİRMAYI KISA DÖNEMDE OLUŞTURDURDUĞU VE HER GEÇEN GÜN YENİ TEDARİKÇİLER İLAVE ETTİĞİ REFERANS LİSTESİYLE GERİDE BIRAKMIŞTIR. REKABET ANLAYIŞIMIZ RAKİPLERİMİZİ EZİP GEÇMEK ÜZERİNE DEĞİL ETİK ŞARTLARDA VAADETTİĞİMİZ HİZMET ANLAYIŞIMIZLA “TERCİH EDİLEN” OLMAK ÜZERİNEDİR.”

Şirket olarak hedefimiz; tüketicimize en yüksek faydayı sağlayacak ürünleri, sahip olduğumuz yüksek değerlerle en düşük maliyetlere sunmaktır. Bu amacımıza ulaşmak için sürekli gelişim modeli benimsenmiştir. Farklılığı yaratanın, sahip olduğumuz insan kaynakları olduğu bilinciyle, hızla değişen çevre şartlarından başarıya ulaşmak için insan kaynaklarının sürekli eğitimi ve geliştirilmesi sağlanmaktadır.

Kalite politikamızın en önemli unsurlarından biri de; ürün kalitemizi geliştirirken, tedarikçilerimizle ortak çalışmalar yaparak onları da kalite sistemimizin bir parçası haline getirmek ve günümüzün en yüksek teknolojisini değerli müşterilerimizle paylaşmaktır.